Ev Taşıma

Ataşehir ev taşıma işlerinde oldukça uzman olan ekibimiz ile sizler de oldukça kolay bir şekilde taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ataşehir evden eve taşıma işleriniz için doğru çözüm önerileri sunan kadromuz sizlere en doğru hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında ücretsiz ekspertiz hizmetimiz nakliye işinde attığımız ilk adımdır.  

Ataşehir Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Ataşehir Ev Taşıma Hizmetleri

Öncelikle adresinize gelen bilirkişilerimiz taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın listesini almaktadır.  

Bu listeye göre de taşınma ile ilgili tüm program yapılmaktadır. Oldukça profesyonel çalışan ekibimiz sizlere en doğru sonuçları vermektedir.

Ataşehir evden eve taşıma esnasında kafanıza takılan her türlü soruyu cevaplıyoruz ve sorunu çözüyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin başında üstün kaliteli paketleme işlemlerimiz gelmektedir. Eşyalarınızın usulüne göre sarılması, paketlenmesi gibi işlemleri gerçekleştirebilmek için en uygun ambalaj kağıtlarını kullanmaktayız. 

Ataşehir evden eve nakliyat konusunda en önemli husus paketlemedir. Eşyaların dilini bilip ona göre hareket ederiz ve doğru paketleme yaparız. Böylelikle hiçbir eşyanız zarar görmez ve hijyen koşulları ile yeni adresinize ulaştırılır. 

Ataşehir Eşya Taşıma Şirketi

Ataşehir eşya taşıma işlemleriniz için ayrıca marangoz, tesisatçı gibi ustalar çağırmak zorunda değilsiniz. Ataşehir evden eve nakliye olarak taşınma günü marangoz ve tesisatçı ustalarımızı da yanımızda getirmekteyiz. Bu sayede ayrıca bir maliyete katlanıp dışarıdan herhangi bir usta getirme zahmetini taşımayacaksınız.  

Eşyalarınız özenle demonte hale getiriliyor ve uygun şekilde paketleniyor. Aynı zamanda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi tesisatı olan beyaz eşyalarınız da uygun şekillerde tesisatçılarımız tarafından sökülüyor. Bunun yanı sıra gidilen yeni adreste bu eşyalarınızın tekrar eskisi gibi monte edilmesi ve tesisatlarının yeniden takılması işlemleri yapılıyor.  

Profesyonel Ev Taşıma Hizmetleri 

Böylece sizler hiçbir şeye elinizi sürmeden eşyalarınızın taşınmış hali ile karşılaşabiliyorsunuz. Sizlere sunduğumuz Ataşehir eşya taşıma hizmetlerimiz tamamen garantili ve sigortalı olarak verilmektedir.Ayrıca taşıdığımız araçlarımız çelik kasalıdır ve eşyalarınız emniyettedir.