Başlıca Hizmetlerimiz

Ataşehir evden eve nakliyat şirketimiz, 1991 yılından bu yana evden eve nakliyat hizmetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedir. Ataşehir nakliye şirketimizin başlıca hizmetlerini sizler için sıraladık. Bunlara birlikte göz atacak olursak; 

Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Nakliye Hizmetleri

Başlıca hizmetlerimiz arasında Ataşehir ev taşıma işlemleri yer almaktadır. Ev taşıma başlı başına yorucu bir iştir. Bu nedenle işi ehline bırakmak son derece önemlidir. 

Bu nedenle ev taşıyan müşterilerimiz, genelde ataşehir ve mahalleleri içerisinde ev taşıma işlemlerinde firmamızı arayarak yardım talebinde bulunmaktadırlar. 

Bir başka hizmetimiz Ataşehir ofis taşıma işlemidir. Bu nedenle ofis nakliyeleri özellikle Ataşehir bölgesinde sıkça gerçekleşmekle beraber firmamız bu konuda da önemli bir rol üstlenmektedir. Bir çok konuda müşterilerimiz bizleri tercih edip, çevrelerine taşıma işleri için tavsiyeler sunarak dikkatleri firmamız üzerine çekmeye çalışmaktadır. 

En son ve genel hizmetimiz olan Ataşehir eşya depolama da işlemlerimiz arasında yer almaktadır. Eşya depolama konusunda son derece önemli işlere imza atan firmamız eşya depolama hizmetlerini de Ataşehir bölgesinde de aktif bir şekilde sürdürmektedir.